Alt 22.Mayıs.2011, 20:55   #1
Site Sahibi Kurucu Admin
marvin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Kasım 2010
Mesajlar: 1,551
Yaş: 36
Aslen: Site Sahibi
Hobiler: Android
Meslek: Samsung Galaxy Grand2 16GB
Tecrübe Puanı: 10
marvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond reputemarvin has a reputation beyond repute
Wink Panda'ya Advanced Certificate ödülü!

Panda Antivirus, AV-Comparatives tarafından ödüllendirildi. İşte detaylar ve bazı istatistikler...

AV-Comparatives tarafından yapılan yılın ilk çeyrek testlerinde, Panda Antivirus Pro 2011 Advanced Certificate ile ödüllendirildi.

AVTürk Ürün Müdürü Okan Horasan'ın yaptığı açıklamalara göre, AV- Comparatives tarafından yapılan testler; yazılımların; zararlı tespit/kaçırma oranlarını, tarama hızlarını ölçtü. Zararlı tespitinde yapılan testlerde Panda Anti-virus Pro; 23.122 solucanın %99,4'ünü, 42.966 bot'un %99,9'unu ve 318.934 trojandan %99,8 ini yakalayarak 4. en iyi tespit oranına sahip olmuştur. Zararlı kaçırma oranı da %1.9 olarak en az zararlı kaçıran yine 4. en iyi ürün olmuştur. Son olarak tarama hızı konusunda yarıştırılan ürünler arasında en hızlı tarama yapan 2. yazılım olan Panda Antivirus Pro AV-Comparatives tarafında Advance Certificate ödülüne layık görüldü.

Okan Horasan'ın verdiği bilgilere göre 2011 ilk çeyreğinde, siber saldırılar ve siber casusluk hareketleri büyük ölçüde artış göstermiştir. Bu artışın en büyük nedeni de Çin'in dur durak bilmeyen saldırıları olarak gösteriliyor.

Active Scan'in topladığı bilgiler doğrultusunda Ocak ayında en çok enfekte olan ülkeler arasında 3. Sırada yer alan Tayvan, Mart sonunda en çok enfekte olan listesinden çıkmıştır. Bunun yanında Litvanya ve Japonya'daki enfekte oranları yaklaşık %60 oranına yaklaşmış ve kendilerine en çok enfekte olan 5 ülke arasında yer bulmuşlardır. Türkiye'nin ise yaklaşık %50 olan enfekte oranı değişmemiş ancak araya giren daha enfekte olan ülkeler sebebiyle sıralamada 5.'likten 6.'lığa düşmüştür


kaynak chip


Kırık ve Çalışmayan Linkleri Lütfen Buraya Bildiriniz!
En Geç (1) Gün İçerisinde Yenileme İşlemi Yapılacaktır.


Tmearn.com Sayfası Çıkınca Dosya İndiremeyenler Lütfen Buraya Tıklayın!


Mediafire Sitesinden Dosya İndiremeyenler Buraya Bakın Lütfen Buraya Tıklayın!
marvin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Alıntı ile Cevapla

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.0